Evlere İş İmkanı


 

Evde iş imkanı sunan ve evde yapılabilecek bir iş türü olan akvaryum balığı üreticiliği hakkında bilgiler yazının devamındadır. CES Akvaryum, hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesiyle iki bin dar gelirli vatandaşa evinde iş imkanı sunuyor. Proje çerçevesinde, ev

kadınları, engelliler, emekliler ve öğrenciler, evlerinde balık üreterek iş sahibi oluyor. Akvaryum üretim setleri, damızlık balıklar ve teknik donanımlar, şirket tarafından 12, 24, 36 ve 48 ay vadeyle faizsiz mikro krediyle finanse ediliyor.

Balık alım garantili, sözleşmeli üretimlerde balıklar, veteriner ve su ürünleri mühendisleri tarafından periyodik olarak kontrol ediliyor. Balık üretim eğitimleri, teknikleri, balıkların kuru, canlı yem ve ilaç ihtiyaçları da şirket tarafından karşılanıyor. Balıklar 2–3 cm yavru boylarında şirket tarafından üreticilerden satın alınıyor ve sonra Avrupa ülkelerine ihraç ediliyor.

Ces Akvaryum Su Ürünleri iletişim Bilgileri   Ces Akvaryum Su Ürünleri Yem Sanayii ve Tic Ltd Şti. KOZYATAĞI MAH. NEVZAT BULUT SOK NO:8 / A KADIKÖY TEL: 0216 373 55 15

Ces Akvaryum web sitesi şu an yapım aşamasında olmasına rağmen sitesinde evlere iş imkanı sunduğunu açıkça belirtiyor. 2000 aile için sosyal sorumluluk projesi kapsamında değerlendirilen bu iş fikri için isterseniz telefon ile isterseniz mail ile bilgi alabilirsiniz.

Ces Akvaryum web sitesi : www.ceasakvaryum.com

 

Leave a Reply